جزئیات خبر


خدمات رسانی شرکت شهاب یار به 7500 دستگاه اتوبوس شهاب خودرو

خدمات رسانی شرکت شهاب یار به 7500 دستگاه اتوبوس شهاب خودرو
1396/3/15

شرکت شهاب یار وابسته به آستان قدس رضوی 7 هزار و 500 دستگاه اتوبوس تولیدی شرکت شهاب خودرو در سراسر کشور را تحت پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش خود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، این تعداد اتوبوس شهری و بیایانی (گازسوز و دیزل) طی سال های 1379 تا کنون در شرکت شهاب خودرو وابسته به آستان قدس رضوی تولید و به بازار مصرف عرضه شده است.
مهندس عابدی مدیر عامل شرکت شهاب یار با ذکر اینکه این شرکت در سال 1383 با هدف ارائه خدمات پس از فروش به محصولات شرکت شهاب خودرو تاسیس شده است، گفت: شرکت شهاب یار به منظور جلب رضایت مشتریان در ابعاد وسیعی همچون تامین قطعات یدکی، ارائه خدمات فنی و آموزشی، ایجاد شبکه نمایندگی، ارائه گارانتی و انجام سرویس های ادواری تولیدات شرکت شهاب خودرو فعال است.
وی تصریح کرد: اتوبوس های تحت پوشش این شرکت در سراسر کشور و 47 سازمان اتوبوسرانی به خصوص در شهرهای بزرگی همچون تهران، تبریز و اصفهان مشغول سرویس دهی به مردم هستند، لذا این شرکت وظیفه خود می داند در هر شرایطی احتیاجات آنها را پاسخگو باشد.
مدیر عامل شرکت شهاب یار تولید محصولات کیفی و ارائه خدمات گارانتی و پس از فروش مناسب را موجب سهولت در کار حمل و نقل عمومی و در نتیجه خدمت مستقیم به مردم دانست و گفت: از مجموع 7 هزار و 500 دستگاه اتوبوس شرکت شهاب خودرو، تعداد 2هزارو 500 دستگاه در تهران، 800 دستگاه اصفهان، 600 دستگاه تبریز و بقیه در سایر نقاط کشور به فعالیت مشغولند.
وی زمان گارانتی محصولات شرکت شهاب خودرو را دو سال یا کارکرد 200 هزار کیلومتر ذکر کرد و افزود: هم اکنون دارای 18 نمایندگی و عامل مجاز در کشور هستیم و گسترش دائم شبکه نمایندگی را در دستور کار قرار داده ایم.
مهندس عابدی از تامین قطعات یدکی به عنوان یکی از مهم ترین ارکان خدمات پس از فروش یاد کردو گفت: این شرکت با ایجاد یک انبار وسیع و مناسب و در دست داشتن بیش از 80 درصد بازار، در تامین قطعات یدکی مورد نیاز محصولات شهاب خودرو بسیار موفق عمل کرده است.
وی نارضایتی برخی مشتریان از نوع تحویلی بعضی انواع اتوبوس را ناشی از نوع درخواست و سفارش مشتری ذکر و تصریح کرد: داشتن یا نداشتن محل قرار دادن لاستیک زاپاس و آچار چرخ، بزرگی یا کوچکی مخزن بنزین و یا نوع خارجی یا داخلی لاستیک بسته به سفارش مشتریان عمده مانند وزارت کشور و به دلیل نوع بهره برداری در سازمان اتوبوسرانی است که با تحویل این اتوبوس ها به بخش خصوصی و تغییر نوع استفاده برخی مشکلات بروز می کند.
مدیر عامل شرکت شهاب یار اضافه کرد: مشتریان گرامی هر نوع تغییر مورد نیاز را با هماهنگی شرکت و در نمایندگی های مجاز انجام دهند تا دچار مشکلات فنی نشوند.
وی تاکید کرد: سرویس های سیار این شرکت آماده هر نوع خدمات رسانی به مشتریان در سراسر کشور هستند.
 

نظر شما